Jarní prázdniny jsou v plném proudu a počasí ne vždy přeje horám, či procházkám na hřiště s dětmi. Vyrazili jsme proto s minibrabčákem do indoorového hřiště „Lumpária“ v Pardubicích a nezapomněli jsme to pro vás zdokumentovat:)

Lumpárium je relativně nové indoorové hřiště, postavené ve zrekonstruované budově v Pardubicích za Kauflandem. Nové vybavení je hodně znát, protože ho děti ještě nestihly úplně zdemolovat.

Cestujeme po indoorových hřištích velice často, a to po celé republice, takže můžeme v porovnání s ostatními potvrdit, že je trochu menší. V době naší návštěvy zde téměř nikdo nebyl, takže nemůžeme poreferovat o provozu v plné vytíženosti.

Obsluha je zde velice milá a i pan majitel, který sem tam na chod hřiště dohlíží je velice ochotný.

Do nabídky hřiště patří veliká prolézačka s kuličkami uprostřed a děly na kuličky, poté 2 trampolíny, menší prolézačka s interaktivní stěnou pro menší děti, nafukovací fotbalové hřiště a autíčka na tokeny s dráhou.

Některé nedostatky a pozorování v průběhu naší návštěvy

Jídlo

Co je asi nejzásadnější nedostatek tohoto jinak moc příjemného hřiště, je sortiment občerstvení. Určitě víte, že na takových hřištích s dětmi trávíte i několik hodin. Proto je vcelku nedostatečné, že si k jídlu můžete dát pouze tousty, mraženou pizzu a párek v rohlíku.

Na výběru občerstvení je vidět, že pan majitel asi ještě sám nemá děti, protože je zde nepřeberné množství sladkostí. Pár takových dobrot a děti tam musí šílet:)

Myslím ale, že tohle je jen otázka času, kdy bude do sortimentu zařazen třeba i zeleninový nebo ovocný salát na odlehčení apod.

Miminka

Jelikož máme aktuálně novou baby girl, tak mohu posoudit hřiště i z pohledu zázemí pro maminky s miminky. Určitě je nás hodně, kdo máme dvě různě staré děti a jedno z nich je právě kojenec.

Pro ty, kdo nerady kojíte na veřejnosti tak, jako já asi nepotěší, že zde není kojící koutek. Avšak v zadní části areálku je vcelku klid a ticho, takže jsem chodila kojit právě sem.

Hned po příchodu se u naší malé spustila malá ekokatastrofa v plence, takže jsem se zalekla, jestli najdu přebalovací pult. Uff…samozřejmě, že ano:) Naleznete ho na dámských i pánských toaletách, společně s nočníky a sedátky na záchod pro batolata.

Wifi

Pokud na podobných hřištích pracujete na počítači tak, jako my, tak doufám, že nepotřebujete rychlé připojení. Wifi zde samozřejmě funguje bez problému, ale rychlost připojení je uměle omezena asi na 200kb.

Parkoviště

Areál má vlastní parkoviště před vchodem. Počet míst není nijak vysoký a co mě a asi i ostatní maminky trochu znepokojí, je šířka parkovacích míst. Zapomeňte tedy na doširoka otevřené dveře aut:) Vyhrávají minivany s posunovacími dveřmi:D

Shrnuto a podtrženo to možná vypadá, jako ošklivá dávka kritiky, ale tak to vůbec není. Celkově vzato je tohle pár minibodů, které zdaleka nepředčí příjemnou atmosféru prostředí, milou obsluhu a naprosto fantastickou platební politiku, kdy platíte za hrající si děti, nikoliv za sebe, že čekáte na židli:)

Naprosto subjektivně hodnotím hřiště velmi pozitivně a určitě se zde budeme nacházet častěji, nežli například v Tongu v Hradci Králové, které nás vyloženě zklamalo.

A tady už krátký vlog s minibrabčákem, abyste viděli, jak to tady vypadá, a jak jsme si to užili:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here