Pojďte nás poznat

Brabčáci

Jsme rodina Kreativních Brabců. Společně cestujeme a poznáváme nová zajímavá místa. Tvoříme nejrůznější věci, výrobky a baví nás kde co. Pracujeme na většině tvoření i cestování společně a i proto jsme se rozhodli, že se o co největší množství našich aktivit podělíme se světem:) V každém druhém, možná i každém článku o nás čtete, tak jsme vytvořili tuto stránku, abyste si nás lépe při čtení našich článků představili. Vítejte tedy na našich stránkách a troše toho kecání i o nás.

"Každý člen této rodiny má neodmyslitelnou zásluhu na tom, co děláme! "

Markéta Brabcová

Matka Brabčák

Profesionálně se věnuje především designu a grafice a fušuje trochu i do mateřství. Ve volném čase zběsilá blogerka, pletařka, malířka, švadlena, páječka, brousířka a hráčka všech možných i nemožných počítačových her:)

Matěj a Apolenka

Minibrabčáci

Neutuchající zdroj lásky a inspirace v tvoření. Požírači tvůrčího času výměnou za ty nejkrásnější zážitky a chvíle v našem životě a důvod, proč existovat.

Kamil Brabec

Brabčák

V profesním životě jeden z největších marketingových guru u nás. Ve volném čase oddaný otec, manžel, podporovatel všeho dobrého i zlého, co ostatní brabčáky napadne a to nejlepší, co mohlo matku brabčáka potkat.

Články o nás