Mám pro vás pokračování našeho snažení v novém kreativním hnízdě plném nápadů, tvoření, ale také odbavování tisícovky objednávek měsíčně. Je konec února a my máme tak z 90% hotovo, tak o tom mohu malinko poreferovat a také vás pozvat na již vypsané události:)

Čistá dílna

Byť tím nejdůležitějším kusem nábytku i středobodu této části je stůl, který jsem schválně vybrala jako složeninu ze dvou dlouhých desek. To aby se mohl případně použít jako 2 stoly nebo dát na stranu úplně, když budeme třeba tančit:) Tak skutečně funkčně nejdůležitější byl policový systém na zdi.

Vím…to už tolik sexy není:) Pokud si ale lebedíte v krabičkách, boxech, organizaci a třídění materiálu, tak by se vám určitě tato zeď líbila. Obsahuje totiž naprostou většinu kreativního materiálu k tvoření, který budeme na kurzech, dílničkách a workshopech používat.

Další částí byl šicí kout, kam jsem si pro změnu vymyslela pegboard se závěsným systémem:) Jednoduše – když chcete trápit někoho, kdo nemá moc v lásce vrtání, kutilství a přesnost, vymyslete si několik desek, které na sebe musí přesně navazovat.

Posledním článkem této části je malý dětský koutek, který už máme sice kompletní, i když poslední kousek mi zůstal na stole. Jde o koberec, který bude pod stolkem, dá se na něj malovat a hlavně se dá i vyprat, což smaže malůvky a děti mohou řádit znovu.

Pořídila jsem ho po delším přemýšlení a hledání na eshopu Můj koberec, a protože ho tu na fotkách nenajdete, tak ho sem hodím na ukázku z eshopu.

Špinavá dílna

Až tento týden mi přišla truhlářská hoblice, na které plánuji vyřezávat, brousit, řezat a je již složená a umístěná, ale na fotkách ji asi zatím nemám. Ukáži ji někdy příště nebo při osobním setkání na jednom z kurzů, kdy ji budeme používat.

Odpočívárna

Z téhle části má radost asi každý návštěvník, který již u nás byl. Chtěla jsem něco na způsob anglického pánského klubu. Křeslo, lampičku, stolek na kávu, drink a nějakou knihu. Je to velmi jednoduché místečko, ale také hodně oblíbené na chvilku u kávy při obědové pauze.

Kuchyňka a toaleta

Podařilo se nám sehnat troubu i lednici, které se nám do kuchyňky skvěle vejdou. Nemáme v kuchyňce příliš mnoho skříněk a díky stropům, které mají všude klenby jsme mohli zapomenout i na skříňky na zeď. Nevěřila jsem, jak je vcelku těžké sehnat kuchyňskou linku bez horních skříněk.

Když se mi již podařilo takovou linku najít, tak byla paradoxně dvakrát dražší, než kuchyňská linka i se skříňkami, které nevyužiji. Prostory nad linkou jsme tedy řešili za pomoci dubových polic, které jsem koupila na přířezu v hobby marketu a nechala je tam i dle potřeby nařezat.

Stejně jsem to vyřešila i se všemi ostatními policemi do výklenku po dveřích na zásoby a do koupelny. V koupelničce již byly police používané v době cukrárny z dřevotřísky s laminem, ale to bylo po hranách již rozdrbané, tak jsme je nahradili smrkovými policemi.

Galerie 90 hotových procent

Z té pracovní části je to už vše, ale ještě jsme to dali na správné místo, zarovnali, uklidili, utřeli prach a vyluxovali a v závěrečné fotogalerii bych vám ráda ukázala, jak ten náš „úklid“ dopadl. Já tedy ještě uklízela, ale Brabčák udělal pár fotek.

Moc děkuji, že jste dočetli až sem a ráda bych vám rovnou ukázala aktuální nabídku kurzů a všeho dalšího, co se v našem ateliéru dá dělat. Již za sebou první kurz i akci máme a oboje mi udělalo velikou radost:)

Naše nabídka kurzů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here