Dětská kuchyňka…věc, hračka, kterou ocení všechny děti. Chtěla jsem ji pořídit již pro minibrabčáka, ale genderové přesvědčení Brabčáka zavelelo, že pro kluka se nic takového pořizovat nebude.

Blbost!

Děti si v kuchyňkách hrají rády a dospělí chlapi přeci také vaří, takže nonsence, nesmysl, zastaralost. Určitě pořiďte kuchyňku klidně i klukovi. Je to prostě boží hraní.

Každopádně jsem zdárně porodila dceru, takže už nebyl důvod, proč bychom kuchyňku pořídit nemohli. Dostala ji k druhým narozeninám a hrají si tam samozřejmě všechny děti a často i dospělí 😀

Do výbavy kuchyňky samozřejmě proběhl i maxi nákup všech možných surovin i nádobí, ale chtěla jsem si nechat prostor i pro nějaké to tvoření.

Asi nejsuprovější a nejjednodušší věc, co můžete do kuchyňky sami vyrobit, jsou čajové sáčky.

Určitě se někde prodávají a jsou eko, bio, super racio, ale já to vzala jednoduše stylem, co dům dal:)

košíček na odřezky látek

Čajové sáčky totiž můžete ušít na stroji i v ruce a použít můžete různé odřezky látek, zbytky filcu atd.

Já si pro vás připravila jednoduchý návod, jak takové čajové sáčky ušít na stroji a na to, jak to bylo jednoduché, to teď slaví až překvapivě velký úspěch:)

Jednoduchý návod

Návod na čajové sáčky do kuchyňky
Návod na čajové sáčky do kuchyňky

Je to hračka:) Určitě to také zkuste. Budu ráda za, když se se svými sáčky i dalšími surovinami do kuchyněk pochlubíte tady v komentářích nebo na našem facebooku:)

Tvoření zdar!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here