Jedna z nejjednodušších dekorací, ale zároveň těch nejefektivnějších byl náš zahradní Zombie house. Můžete si tímto postupem samozřejmě ozdobit jednoduše i okna. Prostě, jak budete chtít:)

Pro mě je konec října už tak trochu čas na shánění dárků na vánoce. Máme tedy touto dobou doma už pár krabic z různých eshopů.

Právě tyto krabice je mi často líto vyhodit do sběru, když bych je mohla ještě využít. U jedné zvlášť velké (asi nějaká nutná nezbytnost z Ikea) to vyšlo a rozřezala jsem ji na dlouhé pruhy.

Tyto pruhy z krabice nám pak vytvořili „dřevěná“ prkna, kterými jsme zabednili vchod do minibrabčákova zahradního domečku, který dříve podle mého návrhu (atypická zahrada) vytvořil a nainstaloval děda.

Dále jsme na černý a béžový barevný papír nakreslili s minibrabčákem své ruce, vystříhali je a připevnili na kartonové pruhy i domek.

Vše jsme doplnili červeným inkoustem a dovnitř domku umístili svícny se svíčkami.

Efekt, zvláště večer byl fakt super:) Bylo zábavné z okna pracovny občas zahlédnout lidi na procházce se psem, jak se u domečku zastavují a prohlížejí si jej:)

Halloween je pro nás prostě jedno z best období v roce, takže si ho snažíme hodně užít. Přejeme tedy i vám krásný svátek dušiček:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here