Výstava je pomalu za námi, stejně jako měsíc listopad, pro který byla výstava stvořena. Lístky zase odvane vítr a na řadu přijdou vánoční dekorace a příjemná atmosféra s jistou dávkou medoviny. Nežli ale tvoření lístků úplně ukončíme, podíváme se ještě na poslední použitou techniku. Je to v pořadí druhá královská technika našich babiček po krajce, takže řeč je samozřejmě o vyšívání.

Vyšívat se dá ledacos a ledaskam a my se dnes konkrétně podíváme na vyšívání lístečku. Kam si budete chtít lísteček vyšít je již zcela na vás.

Nejedná se o žádnou náročnou disciplínu, pokud víte, jak na to. Tentokrát jsem vytvářela návod skutečně krůček po krůčku, takže by měl stačit jednoduchý obrázkový návod.

Pravda je, že tvorba takového podrobného návodu si vyžádala množství pixelů navíc, oproti standardním návodům na našich stránkách. Neděste se tedy scrollování, vezměte do ruky jehlu, bavlnku a kousek plátýnka a pojďte na to:)

Jednoduchý návod

Návod na vyšívané lístečky
Návod na vyšívané lístečky

Identickým způsobem, jako je zde uveden, můžete vytvořit i jiné tvary lístků. V horním obrázku je i koláž z několika lístečků, takže pro ty aktivnější bude možná výzvou celý strom🙂

Tímto článkem jsme ukončili listopadovou výstavu a techniky, které byly při jejím provedení použité. Všechny techniky a články pak naleznete, když kliknete na štítek „výstava“ hned pod článkem.

Samotná výstava bude k vidění v Galerii Skříňka ještě dva první týdny v prosinci, nežli ji majitelka a kamarádka Katka odstraní, tak pokud bydlíte poblíž, zpříjemněte si procházku, podívanou na naší výstavu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here