Po dlouhé době a mnoha slibech, že se budu kategorii s hrami více věnovat jsem to vzala od píky a začala streamovat🙂

Rozhodně se nehodlám zařadit do nějakého streamovacího boje s ostatními českými gamery, ale streamování mě začalo vyloženě bavit. A jelikož dělám hlavně to, co mě baví, tak asi jen tak nepřestanu.

Ale k věci.

Moji herní parťáci a kamarádi mě upozornili na novou hru, která je ještě do 8.1. 2018 v prodejnách JRC za úplně směšně nízkou cenu, takže jí musí každý mít.

Jasný…jedná se o hru z nadpisu Tom Clancy´s Ghost Recon: Wildlands, což není ani první a ani poslední „Clancyovka“. Já se zatím ale ještě k žádné jiné nedostala, takže tu nebudu a nemusím nic porovnávat.

Hru už mám samozřejmě doma a už i Brabčák přemýšlí nad ještě jednou kopií pro něj, abychom mohli hrát spolu.

GRW se stejně jako další hry, které v současné době vycházejí, řadí mezi ty, kde můžete postupovat v tzv. co-op modu. Tedy, že postupujete příběhem/misemi/lokacemi/checkpointy, společně s dalšími (konkrétně až třemi) hráči a celý zážitek ze hry je o to lepší.

Bohužel jsem se do obchodu rozjela jen já a moji přátelé si hru objednali domů ještě dva dny přede mnou. Co se nestalo a v obchodě jim hru zapomněli odeslat a po Novém roce si ještě Zásilkovna vzala dovolenou, takže hru, kterou si objednali již 26. 12. 2017, dostanou nejdříve 5. 1. 2018.

Já mám doma hru již od 27. 12., takže určitě pochopíte, že baby nemohla sedět v koutě. Původně jsem chtěla jen dostat do ruky ovládání, ale hra mě vcelku rychle chytla a teď mám co dělat, abych na kamarády s dalším postupem počkala.

Nicméně jsem jako svůj úplně první stream dělala společně s úplně prvním hraním této hry, kterou ještě budu streamovat asi hodněkrát. Že to nebyl úplně dobrý nápad už vím, ale ve finále to nebylo úplně špatné:)

Pokud tedy oceňujete náhled do hraní již od loga Ubisoftu nebo chcete nahlédnout do hry, či se prostě jen chcete zasmát mému prvnímu pokusu o stream, tak tady je:

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here