Také už čekáte na lepší počasí po těch deštích, chladech až mrazech a jednoduše hnusné oblohy? Těším se na úpravy naší bylinkové zahrádky, nové druhy bylinek i květin….ale to odbočuji. Mně se totiž to počasí líbí minimálně kvůli tomu, že je perfektní počasí na hraní Playstationu:)

Často slýchávám, že jsem celkem v menšině, jakožto žena hrající na Playstationu a ještě k tomu střílečky. Avšak GTA v není jen střílečka, ale to obhajovat nebudu.

Každopádně jsem si měla čas zase sednout k Playstationu, když je venku tak nepříznivé počasí. Nervy se mi také vždy uklidní, když se u této hry mohu vybít a odreagovat.

Holky jedou
Dámská jízda na Del Perro Pier Survivalu

Právě proto jsem si večer vybrala v multiplayer modu hru, která se nazývá Survival a to konkrétně Del Perro Pier. Jak z názvu vyplývá, tak se jedná o hru, kde tvoříte defenzivní čtyřčlenný tým, na kterého se ve vlnách valí nepřátelé.

Vaším úkolem je samozřejmě přežít a všechny nepřátelé v celkem deseti vlnách vystřílet, vybombardovat, „odsnipit“ či je jinak sprovodit ze světa. Nebojte, mám z ověřených zdrojů, že jsou to lumpové bez rodin a policisté jsou do jednoho zkorumpovaní:)

Tady vkládám video o tom, jak Survival – Del Perro Pier vlastně vypadá a ještě jsou tam i tipy, jak tento Survival zdolat:

Kontaktovala jsem tedy pohotově naší hrací crew Kuttenbangers, o kterých jsem psala v předchozím hracím článku. GTA V, aneb kdo si hraje, nezlobí…

Avšak nikdo jiný neměl čas, tak jsem se poohlédla po kamarádech mimo naší skupinu. Shodou okolností mohly zaskočit tři mé PS kamarádky, takže se večer odehrál za usrkávání Cosmopolitanu, probírání drbů o lidech, které stejně neznáme a především střílení, zabíjení a chichotání:)

Doporučuji každé cholerické paní:)
Doporučuji každé cholerické paní:)

Efektivita našeho ženského uspořádání v této hře mě vždy ujistí, že ženy dokážou perfektně kooperovat. Narozdíl od mužů kryje jedna druhé záda a nesnažíme se navzájem ukázat naši nadřazenost na úkor hry, kterou tím pádem často celou prohrajeme, protože si borec honil triko, ale dostal headshot a tým šel do kopru.

Holky si kryjí záda a v klidu a bez potíží dohrají všech 10 vln
Holky si kryjí záda a v klidu a bez potíží dohrají všech 10 vln

Není to dlouhý článek, ale spíš jen takový vhled pro ty, kteří se s hrajícími ženami setkávají řídce či jejich hraní příliš nevěří, s klukama se hraje skvěle, ale…jde to a i bez kluků:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here