Naprosto perfektní zábava pro děti i dospělé jsou dinosauří vejce v ledu. Ale pozor – spoiler alert – voda je naprosto všude:)

Jedna z dalších aktivit, které jsme vytvářeli pro minibrabčákovu oslavu byla trošku „ledová“.

Moc věcí není potřeba. Stačí pár menších dinosauřích figurek, nafukovací balonky a voda. My si teda ještě přidali potravinářské barvivo, aby nebylo vidět do vajec a děti byly napjatější.

Nejprve jsem se bála, že dinosaury do balonků neprocpeme, ale latex je latex, natáhne se na vše:)

Když jsme měli hotovo, tak zbývalo ještě přeuspořádat mrazák, aby se tam všechna vejce vešla. Vy budete pravděpodobně vyrábět jedno či dvě vejce pro vaše děti. My skončili u 16-ti vajec, aby na každé dítko jedno určitě zbylo.

Na oslavu jsem poté společně se zmrzlými vejci, dovezla i kladívka a šroubováky a dlátka. A na každá cca 3 – 4 vejce jsem brala i vaničku, aby byly následky kutání méně mokré.

Jinak doporučuji tuto aktivitu třeba na léto na zahradu, kde voda navíc a ledová koule nevadí.

Vykutaného dinosaura, nebo u některých případů rozmrazeného, si poté  děti odvezly domů jako další suvenýr na minibrabčákovu dino party.

Jednoduchý návod

Děti měly radost a i někteří dospělí si rádi s dětmi zadováděli a třískali do ledu také:) Vody nakonec kolem moc nebylo díky vaničkám, ale určitě si to zopakujeme ještě jednou v létě na zahradě:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here