Již jsme vám ukazovali několik návodů na přípravu různých dárečků pro hosty, kteří dorazili na minibrabčákovu dinoparty. Dnes se v rychlosti mrkneme do zákulisí a ukážeme vám, jak jsme na tom s minibrabčákem pracovali:) Ano, tenhle článek bude hodně o něm, našem prckovi:)

Ten prcek od malička prostě miluje děti. Je neuvěřitelně empatický a společenský, když jde o děti. 

Na rozdíl od jiných rodičů, kteří se svých dětí ne a ne „zbavit“,máme přesně opačný problém. Vždy, když dojedeme někam na dovolenou a chceme si ji s naším minibrabčákem užít, tak jeho první slova většinou jsou „…promiň, mami, ale musím jít zkontrolovat hřiště u hotelu, jestli tam nemám kámoše.“ 

Takže určitě chápete, že příprava dárečků pro hosty, včetně rozmašírování vlastních hraček a geologického projektu mu nedělalo vůbec problém.

Když mi v jeho dvou letech chůva oznámila, že musí skončit. Stála jsem před rozhodnutím, jestli mám malého dát do školky, kde již byl v 1,5 roce a překvapivě to nedopadlo nejlépe, anebo s ním zůstat doma.

Sama jsem od jeho narození hodně pracovala, takže to nebylo tak těžké rozhodování a zůstali jsme spolu. Stále jsme spolu něco tvořili a po čase vznikl i Kreativní Brabec, kde jsme se mohli o naše tvoření podělit se světem.

Dodnes minibrabčák miluje tvoření a pomáhání při výrobě všeho, co mu bezpečnostní opatření maminky dovolí (tavnou pistoli mu prostě zatím do ruky nedám:D). Nedávno mě překvapil s nadšením pro vyšívání, které sama miluji.

Na přípravách dárečků i dekorací pro svou oslavu nadšeně vyráběl cokoliv mě i jeho napadlo. Vyráběl kartičky s poděkováním pro hosty, podílel se vyrábění girland a sám připravil každému hostu balíček s dárečky, které jsme z části nakoupili a z části vyrobili.

Jediné, co mi ten prďola nepomáhal vyrábět byl dort na jeho oslavu, o kterém jsme až do poslední chvilky tvrdili, že ho v cukrárně zkazili, takže žádný nebude.

Omluvte mou nostalgii, ale tenhle kluk naplňuje mou kreativu i nadšení pro všechno na světě natolik, že jsem mu musela věnovat alespoň tento malý článeček:)

Doufám, že vaše děti vás naplňují stejně, a i když se stále setkávám s názory, že každá mamina má teď blog nebo tvoří, tak na ně lze reagovat jen tak, že se přeci nelze čemu divit, když máme doma takové malé kreativce a v nich tak velkou inspiraci;) 

A jak to dopadlo s dortem, to se dozvíte příště;)

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here