Poslední článek s návodem k seriálu o diamantové svatbě. Dnes se podíváme na jmenovky s monogramem, které by u stolu mohly chybět, avšak s nimi je to přesně ten detail, který celou hostinu o trošku pozvedne. 

Na jmenovkách jsme pracovali spolu s minibrabčákem, který obecně u celého tvoření nemohl chybět a sem tam také přispěl. K návodu dnes budou stačit pouze obrázky, i když si nějaké ty informace doplníme předem.

Iniciály do monogramu jsme vybírali z křestních jmen obou manželů. Konkrétně šlo o Jana a Miloslavu, takže na jmenovkách je z jedné strany „JM“.

Font si snadno obstaráte na internetu, pokud si nejste jistí ve svých znalostech písma. Můžete si ho tužkou buď načrtnout podle monitoru či vytištěné předlohy nebo nanést pomocí pauzovacího papíru, který lze snadno sehnat v lepším papírnictví.

Minibrabčák předem všechny kartičky z ručního papíru pečlivě vydekoroval podle své kreativy, a poté jsem teprve mohla začít psát iniciály. Po vytažení a vybarvení iniciál perem jsem nechala kartičky chvilku schnout, aby se inkoust nerozmazal.

Z druhé strany jsem pak k tématu na každou kartičku pro každého hosta napsala nějaký citát o manželství. Pravda je, že jsem se až zhrozila, že snad neexistuje žádný pozitivní citát o manželství, takže vřele doporučuji spíš citáty o lásce.

U nich se většinou nechce nikdo zastřelit a neprohlašuje žádné žblebty o konci života, světa a apokalyptickém rozhodnutí, kterého budete nadosmrti litovat.

Byť jsem měla citáty o manželství nepříliš veselé, tak kartičky radost udělaly a u dezertu každý nahlas přečetl tu svou. Naštěstí negativní citáty nezahustily atmosféru a naopak dopomohly k většímu obdivu obou držáků v tomto sociálním útvaru:)

A teď už k tomu návodu.

Jednoduchý návod

Jednoduchý návod ke kartičkám s monogramem a citáty
Jednoduchý návod ke kartičkám s monogramem a citáty

Další články o tvoření na diamantovou svatbu naleznete pod článkem na štítku s nápisem „diamantová svatba“.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here